تازه های کیش

تازه های کیش

اخرین اخبار کیش,درباره کیش,اخرین اطلاعات درباره کیش

تازه ها و اخرین اخبار کیش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شب یلدا در پروازهای کیش تهران

شب یلدا در پروازهای کیش تهران

شرکت هواپیمایی جزیره کیش با هدف احترام به مسافران و مشتری مداری در نظر گرفت به مسافرین خود شب یلدا را  تبریک بگوید. طبق گزارش امور بین الملل منطقه آزاد جزیره کیش , شرکت هواپیمایی کیش با اعلام برنامه پروازی شب یلدا که یک شب ویژه و باستانی می باشد به مسافرین در پروازهای رفت و برگشت مسیر تهران _ کیش تبریک گفتند و از مسافران با ظرفهای انار و فال حافظ پذیرایی کردند و به استقبال شب یلدا رفتند.
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کیش پذیرای کاروان ساخت پدیده شد

کیش پذیرای کاروان ساخت پدیده شد

سیصد تریلی که تجهیزات کارگاهی برای ساختن پروژه پدیده به سمت کیش در حرکت بودند صبح  23 آذر وارد جزیره زیبای کیش شدند . این تجهیزات پروژِه پدیده شاندیز مشهد را به قصد جزیره زیبای کیش همراه با تجهیزات ساخت این مجموعه ترک کردند. عملیات اجرایی پروژه کیش تا اخر امسال بوسیله بخش خصوصی شروع می شود که قسمتهای متنوع و تجاری و مسکونی , ورزشی و تفریحی در به وسعتی به اندازه دویست متر مربع ساخته می شود. این بخش خصوصی پدیده شاندیز در پرونده کاری خودشان بازار و رستوران با معماری زیبای سنتی در قسمت جنوب غربی جزیره زیبای کیش در این جزیره مرجانی زیبا فعالیت خودشان را شروع کرده بودند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

قیمت بلیط مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

 قیمت بلیط مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

دو راه برای گرفتن بلیت جام جهانی وجود دارد.

1- بلیت های تیمی , راه اول بلیط های تیمی بلیط هایی می باشند که طرفداران فوتبال بلیط های یک تیم خاص  را خرید می کنند.

2- بلیت های گروهی. و راه دوم بلیت گروهی می باشد که در آن طرفداران فوتبال بلیت‌های حذفی ، مرحله خاص گروهی، نیمه نهایی یا فینال را خرید می کنند.

برای اینکه در جام جهانی برزیل هر 3سه دیدار تیم ملی ایران را در ورزشگاه بهترین جایگاه باشید و بازی را ببینید می بایست 1 میلیون و هشتصد هزار تومان پرداخت نمایید. و برای جایگاه های با قیمت کمتر 1 میلیون و سیصد هزار تومان و باز هم با قیمت پایین تر 900 هزار تومان هم می توانید بلیط تهیه نمایید.اگر علاقه مند به دیدن تمام بازی های سایر تیم ها باشید و از نزدیک بازی های جام جهانی را ببینید نرخ بلیط ها به شرح زیر می باشد :
نرخ بلیط افتتاحیه جام جهانی 2014 که دیدار بین برزیل و تیمی که تا به اکنون مشخص نشده است و قیمت بلیط از ششصدو شصد تومان تا 1 میلیون و 500 تومان می باشد. در مرحله گروهی نرخ بلیت ها کمتر می شود. پایین ترین بلیت در مرحله گروهی 270 تومان می باشد. برای علاقه مندانی که مرحله دوم بازی ها را تمایل دارند از نزدیک ببینند نرخ بلیت از 330 تومان تا 660 تومان و یک چهارم نهایی 490 تومان تا 990 تومان و نیمه نهایی از 820 تومان تا 2 میلیون تومان و دیدار فینال 1 میلیون و 300 تومان تا سه میلیون تومان می باشد و اگر بلیت های جام جهانی به بازار سیاه رسیده شود حتما قیمت خرید و فروش چند برابر افزایش پیدا می کند. نخستین مرحله بلیت های جام جهانی به صورت خرید اینترنتی از پنجم نوامبر تا بیست و هشتم نوامبر می باشد. روزهای دیگری که برای خرید بلیت های جام جهانی اختصاص داده شده است از هشتم دسامبر تا 30 ژانویه و  بیست و هشتم فوریه تا اول آوریل و مرحله آخر خرید اینترنتی بلیط های جام جهانی از پنجم آوریل آغازی می شود و تا سیزده جولای ادامه دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رییس سازمان هواپیمایی کشوری از فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد

رییس سازمان هواپیمایی کشوری از فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد

صبح شنبه بیست و سوم آذر رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از فرودگاه بین المللی کیش بازدید کردند و در برگزاری سومین همایش مدیریت فناوری از مراحل توسعه فرودگاه بازدید کردند. ایشان در گفتگویی که با مسئولان فرودگاه داشتند از اینکه در کمترین زمان طرح های توسعه ای را تکمیل کردند تقدیر و قدر دانی کردند. فضای پایانه فرودگاه بین المللی کیش تقریبا سه هزار متر مربع توسعه پیدا کرده است که هزار و پانصد متر مربع نوسازی ساختمانهای قدیمی بوده است. بعد از شهر تهران و مشهد سومین و پر تردد ترین فرودگاه کشور , فرودگاه کیش می باشد  که در سال بیشتر از 1 میلیون و پانصد مسافر و گردشگر خارجی و داخلی خدمات و استاندارد و مطلوبی برایشان مهیا کرده است .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 رقابتهای پایانی لیگ برتر تنیس جام خلیج فارس

 رقابتهای پایانی لیگ برتر تنیس جام خلیج فارس

 رقابتهای پایانی لیگ برتر تنیس جام خلیج فارس روز شنبه بیست و سوم آذر در جزیره کیش شروع می شود. در مجموعه ورزشی المپیک کیش مرحله آخر لیگ برتر تنیس در باشگاه های کشوری از بیست و سوم تا سی ام آذر در جزیره زیبای کیش آغاز می شود . در جدول رده بندی تیم البرز گاز جزیره کیش در رده اول قرار گرفت و تیم های گاز تهران و پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر تنیس باشگاه های کشور در رتبه دوم تاسوم قرار گرفته اند. تیم های فولاد آلیاژی یزد , آکادمی تنیس پارسیان منطقه نفت خیز جنوب و تیم کوئست ارومیه ازتیم هایی هستند که در این رقابت ها حضور دارند.