امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

قیمت بلیط مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

 قیمت بلیط مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

دو راه برای گرفتن بلیت جام جهانی وجود دارد.

1- بلیت های تیمی , راه اول بلیط های تیمی بلیط هایی می باشند که طرفداران فوتبال بلیط های یک تیم خاص  را خرید می کنند.

2- بلیت های گروهی. و راه دوم بلیت گروهی می باشد که در آن طرفداران فوتبال بلیت‌های حذفی ، مرحله خاص گروهی، نیمه نهایی یا فینال را خرید می کنند.

برای اینکه در جام جهانی برزیل هر 3سه دیدار تیم ملی ایران را در ورزشگاه بهترین جایگاه باشید و بازی را ببینید می بایست 1 میلیون و هشتصد هزار تومان پرداخت نمایید. و برای جایگاه های با قیمت کمتر 1 میلیون و سیصد هزار تومان و باز هم با قیمت پایین تر 900 هزار تومان هم می توانید بلیط تهیه نمایید.اگر علاقه مند به دیدن تمام بازی های سایر تیم ها باشید و از نزدیک بازی های جام جهانی را ببینید نرخ بلیط ها به شرح زیر می باشد :
نرخ بلیط افتتاحیه جام جهانی 2014 که دیدار بین برزیل و تیمی که تا به اکنون مشخص نشده است و قیمت بلیط از ششصدو شصد تومان تا 1 میلیون و 500 تومان می باشد. در مرحله گروهی نرخ بلیت ها کمتر می شود. پایین ترین بلیت در مرحله گروهی 270 تومان می باشد. برای علاقه مندانی که مرحله دوم بازی ها را تمایل دارند از نزدیک ببینند نرخ بلیت از 330 تومان تا 660 تومان و یک چهارم نهایی 490 تومان تا 990 تومان و نیمه نهایی از 820 تومان تا 2 میلیون تومان و دیدار فینال 1 میلیون و 300 تومان تا سه میلیون تومان می باشد و اگر بلیت های جام جهانی به بازار سیاه رسیده شود حتما قیمت خرید و فروش چند برابر افزایش پیدا می کند. نخستین مرحله بلیت های جام جهانی به صورت خرید اینترنتی از پنجم نوامبر تا بیست و هشتم نوامبر می باشد. روزهای دیگری که برای خرید بلیت های جام جهانی اختصاص داده شده است از هشتم دسامبر تا 30 ژانویه و  بیست و هشتم فوریه تا اول آوریل و مرحله آخر خرید اینترنتی بلیط های جام جهانی از پنجم آوریل آغازی می شود و تا سیزده جولای ادامه دارد.