امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مجتمع تجاری سارینا2

مجتمع تجاری سارینا 2

در قلب جزیره زیبای کیش پروژه ای در مرحله شروع فونداسیون با موقعیتی بسیار منحصر به فرد در دست اجرا می باشد.
پروژه با كاربري تجاري در زمینی به مساحت 21000 مترمربع  در 7 طبقه که 3 طبقه زیرزمین شامل پارکینگ ها،تاسیسات، انباری ها و 4 طبقه تجاری قرار دارد. کل زیربنای آن 140000مترمربع می باشد که کل متراژ قابل فروش تجاری آن 48000 مترمربع است.
مرکز تجاری سارینا 2 با نمای کلاسیک و زیبای سنگی الهام گرفته از بناهای تاریخی ایران مانند مسجد امام اصفهان -سی و سه پل-پل خواجو-سردر میدان حسن آباد تهران و حافظیه شیراز یکی از شاهکارهای معماری ایران، خاورمیانه و جهان تبدیل می شود..

ویژگی های هر یک از طبقات ارائه شده است:

زیرزمین منفي يك : با ارتفاع 5 متر : دارای 41 واحد تجاری به همراه پارکینگ ها،انبار ها و از متراژ 21 تا 185 متر مربع می باشد و متراژهای 800 تا 1100 متر مربع جزء فضاهای فروشگاه و هایپرمارکت و در این طبقه در نظر گرفته شده است.  ورود همزمان 100 دستگاه تاکسی جهت ایاب و ذهاب مراجعه کنندگان در طبقه منفی یک این امکان در نظر گرفته شده است.

زیرزمین منفی دو و منفی سه : بطور کامل شامل انبار ها وپارکینگ  می باشد.

طبقه همکف با ارتفاع 6 متر: شامل 235 واحد تجاری از متراژ 14 تا 330 مترمربع می باشد و مختص به بازار طلا، جواهر، الماس ،ساعت، سنگ های گرانبها و صرافی و غیره می باشد.

طبقه اول: شامل 210 واحد تجاری از متراژ 14 تا 374مترمربع می باشد و مختص برنــدهای پوشاک زنانــه و مردانــه،کیف و کــفش، شـال و روسری و غیره می باشد.

طبقه دوم: شامل 210 واحد تجاری از متراژ 14 تا 374 متر مربع می باشد و مختص برندهای لوازم خانگی، مبلمان ،صوتی و تصویری، ،کامپیوتر و موبایل و غیره می باشد.

طبقه سوم: شامل141 واحد تجاری از متراژ 15 تا 563 مترمربع می باشد و جهت پوشاک بچگانه، لوازم التحریر، لوازم ورزشی، مواد غذایی، رستورانهای ایرانی و فرنگی،کافی شاپ، فست فود، فودکرت و شهربازی مدرن، سالن بیلیارد، مینی بولینگ و بولینگ بزرگسالان، سالن ماساژ ،سالن سینما 4 بعدی و غیره می باشد.

طبقه چهارم : به صورت نیم طبقه شامل 16 واحد تجاری جهت رستورانها وفروشگاهها از متراژ 140 تا 420 متر مربع با چشم انداز کامل دریا می باشد.

بطور کلی در مرکز تجاری سارینا 2 تعداد 848 واحد تجاری، تعداد 528 انباری و تعداد 1131 پارکینگ در نظر گرفته  و پیش بینی شده است.

ویژگی های دیگر مرکز تجاری سارینا 2 داشتن کلیه امکانات داخلی مدرن، سالن تفریح و بازی کودکان، اتاق شیر مادران، نمازخانه،  نگهداری کودکان و سرویس بهداشتی مناسب می باشد.

واگذاری تمام واحدها درمرکز تجاری سارینا 2 بصورت قطعی (سرقفلی + مالکیت) می باشد و سند قطعی با کاربری تجاری می باشد.

امکانات فنی پروژه :

14 خط آسانسور باربری و مسافربری و از منفی 3 تا طبقه 4 که آخرین طبقه بازار می باشد. - 8 خط پله برقی از منفی 3 تا آخرین طبقه .

2 دستگاه نوار نقاله مسافر وحمل بار و از منفی 1 تا آخرین طبقه بازار. - سیستم سرمایش چیلر مرکزی برق تراکمی

امتیازات ویژه:

مهمترین و اولین امتیاز مرکز تجاری سارینا 2 موقعیت منحصر به فرد  و عالی آن می باشد. این مکان از لحاظ اقتصادی وجغرافیایی جزء ممتازترین نقطه جزیره بوده و در شاهراه ارتباطی شرق وغرب قرار دارد.
به دلیل احداث چندین بازار در میدان امیرکبیر، این منطقه از کیش بعنوان قطب اقتصادی ممتاز کیش در آینده نزدیک منظور خواهد گردید.
بدلیل طرح خاص پروژه و نمای سنگی و تاریخی ، این بازار به عنوان یکی از بهترین و گرانترین و  بازارهای تجاری خاورمیانه شناخته خواهد شد.